Forum Story Telling

Story Telling - To Ty decyduj, kim chcesz zostać!

Ogłoszenie

Uzupełnianie informacji i dokańczanie spraw technicznych. Nie długo ruszamy!!!

#1 2012-05-19 21:11:29

Michalius

Przedwieczny Admin

Zarejestrowany: 2010-12-28
Posty: 27
Punktów :   

Michalius

http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2012/080/b/0/assassins_team_by_michaliusarts-d4th7a4.png
Imię:  Michalius Okaris
Rasa:  Mroczny Elf ( Darin )
Klasa: Czarnoksiężnik
Wiek:  68
Znane języki: Elfi, Irydyliański ( wspólny )
Wygląd postaci: Michalius ma 187 cm wzrostu i waży 68 kg. Ma długie białe włosy, jasne czerwone oczy i kościstą smukłą twarz. Ubiera się w ciemne szaty z kapurem i nosi maskę przypominającą czaszkę na której są czerwone ostrza skierowane w dół. Zawsze chodzi w jednym kroju szaty. ma ich ponad trzy. Na każdą porę roku. jedynie czym się różniły to grubością materiału i dodatkami jak futro.
Historia:  Michalius Okaris narodził się w Isteronie, w mieście Kannis. Był synem maga o imieniu Suil'Achim Okaris, jednego z zdolniejszych magów w mieście. Ze względu na brak matki Suil'Achim musiał wybrać sam imię.
Jako że Michalius był synem czarodzieja, też musiał się uczyć magii tak jak jego ojciec.   Gdy rozpoczął naukę w wieku dziesięciu lat, Suil powiedział Michaliusowi żeby sobie wybrał pierwszy żywioł który chce się nauczyć. Padło na ogień którego się uczył przez następne dwadzieścia lat. Praktycznie opanował go do perfekcji. Wiele lat później bo kilku incydentach na tle przestępczym, rozpoczął swoje najemnicze życie. W swych podróży zaprzyjaźnił się z Ozzisem Mrocznym Elfem, Krasnoludem Origrinem i Elfką Kirą.  Maskę nosi nie z przyczyn mody na maski lecz z przyczyn medycznych. Podczas jednej z licznych potyczek wpadł na alembnik i zapłonął zielonym ogniem, po którym ma intensywne uczulenie na gorąc. Promienie słoneczne i inne czynniki wpływające na temperature ciała, wywołują silne bóle skóry. Często wychodzi nocą i unika gorących dni, często zdarza się że społeczeństwo uważa go za wampira. Ich pierwsza przygoda zakończyła się niezbyt szczęśliwie.  Lokalne władze schwytały Michaliusa, Ozzisa i Origrina, elfka Kira znikła bez śladu. Wysłali ich do zakładu karnego gdzie spotkał ich nietypowy wyrok. Zostali wprowadzeni do więziennej kompanii dowodzonej przez Rivana. Celem kompanii jest odpukotowanie win skazańców poprzez wykonywanie zlecanych misji przez Dominium.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
szukam wolnego faceta nr tel asg junior forum ślub w indiach www.moonots.pun.pl wstydliwy facet