Forum Story Telling

Story Telling - To Ty decyduj, kim chcesz zostać!

Ogłoszenie

Uzupełnianie informacji i dokańczanie spraw technicznych. Nie długo ruszamy!!!

#1 2012-06-10 00:56:57

Sivirius

Przedwieczny Admin

Zarejestrowany: 2012-06-10
Posty: 2500
Punktów :   -1 

Sivirius

Rasa: Półelf
Klasa: Czarnoksiężnik
Imię: Sivirius Scorell
Wiek: Wygląda na około 30 lat ile ma tak na prawdę, nie wiadomo.
Charakter:  Sivirius jest bardzo małomówną osobą, praktycznie nic wcale nie mówi. Niczym dziwnym było by dla niego, nie wypowiedzenie ani jednego słowa przez spory okres czasu. Jeżeli już nawiąże się z nim rozmowę daje krótkie i nie koniecznie jednoznaczne odpowiedzi. Prawie wcale się nie uśmiecha(przynajmniej nie widziano go jeszcze w takiej sytuacji) i unika kontaktu wzrokowego z rozmówcą(po mimo kaptura na głowie i tak patrzy w inna stroną lub jest odwrócony do osoby, z którą rozmawia.)

Wygląd:
Sivirius ma 186cm wzrostu 70kg wagi. Ma srebrzysto - białe włosy, które i tak rzadko można dostrzec spod kaptura, który ciągle nosi na głowie. Ma błękitne oczy, lecz w stanach zagrożenia, agresji czy też podczas walki święcą się mu one na kolor podobny do włosów.

Historia:

Sivirius Scorell pochodził z bardzo ubogiej rodziny mieszkającej w mieszczańskim domku w wiosce Roscoefield.
Jego bezrobotny ojciec całymi dniami przesiadywał w knajpie popijając różnorakie trunki, zaś matka cały dzień przebywała w domu i usługiwała mężowi, gdy ten wrócił w stanie upojenia do domu. Sivirius ma też brata, który był bity przez nietrzeźwego ojca tak samo jak i matka. Tylko Siviriusowi udawało się nie oberwać, ponieważ jego straszy brat za nim się wstawiał. Praktycznie całą rodzina była na utrzymaniu brata Siviriusa, który był drwalem. Może i wielkich pieniędzy z tego nie było, większość z nich i tak zabieram mu ojciec ówcześnie dotkliwie go bijąc. To co mu zostało oddawał matce, aby ta mogła coś kupić, by wszyscy nie pomarli z głodu. Tak właściwie, gdyby nie brat, Sivirius nigdy by nie przeżył. Pewnej nocy grupka wieśniaków, którym  ojciec Siv-a był dłużny pieniądze podpalili ich domek. Niestety z pożaru zdołali się tylko uratować starszy brat i Sivirius. Po całej sytuacji przenocowali oni jedną noc u pewnej rodziny, a potem brat wręczył Siv-owi prowiant i powiedział mu by ruszył w świat szukając rzemiosła, aby móc zarobić na chleb i nie umrzeć z głodu. Co się potem stało, dlaczego Sivirius wszedł na drogę czarnej magii i kiedy to miało miejsce wie tylko on.

Ostatnio edytowany przez Sivirius (2012-06-10 01:04:45)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
top eleven ile jest poziomów wstydliwy facet m 72 zis akrobatyka w gothic 3 wymogi na pierwszy dan